aboutus

Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd.

Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd. Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd.
1 2
İş türü: Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
No. Çalışanları: 100~110
Yıllık satış: 100million-150million
Yıl kurulan: 2020
İhracat p.c: 60% - 70%
Hakkımızda
Giriş

Jiangsu Hengpeng, tehlikeli kimyasallar ve kimyasal hammaddelerin profesyonel bir tedarikçisidir, yerli büyük kimyasal üreticileri ile iyi bir işbirliği ilişkisi kurduk.Şu anda, esas olarak Glacial Asetik Asit ve Sodyum metal gibi özel kimyasallar tedarik ediyoruz.

 

Tehlikeli kimyasallar için aktif güvenlik izleme sistemleri, GPS konumlandırma ve video izleme sistemleri ile donatılmış 30 özel aracımız, malların güvenli teslimatını sağlamak için.

 

Profesyonel satış ve lojistik ekibimiz var, birkaç yıl boyunca dosyalanmış kimyasallarda çalıştılar ve maliyet ve fiyat dalgalanmaları konusunda zengin deneyime sahipler, kimyasalların ticaret hacmi iç piyasada ayda 30.000 ton.İç pazarda birkaç yıllık başarılı operasyonun ardından dış pazarları araştırıyoruz.Dış pazarlar için teslim süresini kısaltmak için, acil teslimatı karşılamak için malları tanklarında depolamak için birkaç kıyı deposuyla işbirliği yaptık.

 

Profesyonellik, güvenilirlik, kazan-kazan, uzun vadeli işbirliğine odaklanmak ilkelerimizdir.Daha fazla yabancı ithalatçı ve distribütör ile işbirliği ilişkileri kurmayı, küresel bir tedarik zinciri ağı kurmayı ve daha fazla müşteriye hizmet vermeyi umuyoruz.

 

Çin Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd. şirket Profili 0  Çin Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd. şirket Profili 1

Geçmiş

Yıllar boyunca, tıbbi satışların modernizasyonunu teşvik etmek ve gerçekleştirmek için çok çalıştık ve çalışanların bağımsız inovasyon yeteneklerini aktif olarak geliştirdik ve geliştirdik.Orijinal iş sahasının, tesislerin ve ekipmanların ve modern bilgisayar yönetiminin çok yönlü yenilenmesi ve yükseltilmesi.Uzun vadeli ortaklıklar kurmayı ve pazar itibarını kazanmayı umuyoruz.

Dünya çapında ticaret ve müşteri ölçeğini artırıyoruz.İyi itibarımızla müşterilerimizin güvenini kazandık.Ülkemizin modernleşmesine yardımcı olur ve dünyanın geri kalanıyla ekonomik ve teknik alışverişi teşvik eder.Ayrıca diğer ülkelerle dostluğu geliştirmek ve olumlu bir etki yaratmak için sabırsızlanıyoruz.

Sizinle birlikte el ele, şanlı bir gelecek yaratmanızı içtenlikle umuyoruz.

Hizmet

Size en iyi hizmeti sunabilecek ve çok profesyonel sorularınızı yanıtlayabilecek çok profesyonel bir satış ekibimiz var, böylece bizden ürün satın almadan önce kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz.Hepimizin bildiği gibi, satış sonrası hizmet tüm endüstriler için en önemli şeydir.Şirketimiz, gelecekte tüm sorunları verimli bir şekilde çözebilecek çok profesyonel ve yüksek kalibreli bir satış sonrası servis ekibi oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor.

Ekibimiz

Tüm bu alanda profesyonel teknisyen ekibimiz var, dünyanın her yerinden müşterilere hoş geldiniz, web sitemizi ziyaret edin ve herhangi bir ihtiyacınız varsa bize bildirin, size iyi hizmetler vermeyi dört gözle bekliyoruz!

İletişim bilgileri