Hakkımızda
Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd.

Jiangsu Hengpeng, tehlikeli kimyasallar ve kimyasal hammaddelerin profesyonel bir tedarikçisidir, yerli büyük kimyasal üreticileri ile iyi bir işbirliği ilişkisi kurduk.Şu anda, esas olarak Glacial Asetik Asit ve Sodyum metal gibi özel kimyasallar tedarik ediyoruz.

 

Tehlikeli kimyasallar için aktif güvenlik izleme sistemleri, GPS konumlandırma ve video izleme sistemleri ile donatılmış 30 özel aracımız, malların güvenli teslimatını sağlamak için.

 

Profesyonel satış ve lojistik ekibimiz var, birkaç yıl boyunca dosyalanmış kimyasallarda çalıştılar ve maliyet ve fiyat dalgalanmaları konusunda zengin deneyime sahipler, kimyasalların ticaret hacmi iç piyasada ayda 30.000 ton.İç pazarda birkaç yıllık başarılı operasyonun ardından dış pazarları araştırıyoruz.Dış pazarlar için teslim süresini kısaltmak için, acil teslimatı karşılamak için malları tanklarında depolamak için birkaç kıyı deposuyla işbirliği yaptık.

 

Profesyonellik, güvenilirlik, kazan-kazan, uzun vadeli işbirliğine odaklanmak ilkelerimizdir.Daha fazla yabancı ithalatçı ve distribütör ile işbirliği ilişkileri kurmayı, küresel bir tedarik zinciri ağı kurmayı ve daha fazla müşteriye hizmet vermeyi umuyoruz.

 

  

Mesaj bırakın
Müşteri Dedi

Ben ürünlerin çok iyi olduğunu söylemek istiyorum. Tüm öneri, ayrıca iyi satış sonrası hizmet için teşekkür ederiz. -- Adela

Ürünlerinizin kalitesine güveniyoruz. Her zaman en iyisidir. Bunu devam et, seninle uzun vadeli bir ticaret ilişkisi kuracağız. -- Charlie Bingham