aboutus

Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd.

Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd. Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd.
1 2
نوع کسب و کار: توزیع کننده / عمده
عامل
صادر کننده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
اروپای غربی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
تعداد کارمندان: 100~110
فروش سالانه: 100million-150million
سال تاسیس: 2020
صادرات کامپیوتر: 60% - 70%
دربارهی ما
معرفی

Jiangsu Hengpeng یک تامین کننده حرفه ای مواد شیمیایی خطرناک و مواد خام شیمیایی است، ما رابطه همکاری خوبی با تولید کنندگان عمده مواد شیمیایی داخلی برقرار کرده ایم.در حال حاضر، ما عمدتاً مواد شیمیایی تخصصی مانند اسید استیک یخبندان و فلز سدیم را عرضه می کنیم.

 

ما 30 وسیله نقلیه ویژه برای مواد شیمیایی خطرناک داریم که مجهز به سیستم های نظارت ایمنی فعال، موقعیت یابی GPS و سیستم های نظارت تصویری برای اطمینان از تحویل ایمن کالا هستند.

 

ما تیم فروش و لجستیک حرفه ای داریم، آنها چندین سال در پرونده شیمیایی کار کردند و با تجربه غنی برای نوسانات هزینه و قیمت هستند، حجم تجارت مواد شیمیایی 30000 تن در ماه در بازار داخلی است.ما پس از چندین سال فعالیت موفق در بازار داخلی در حال بررسی بازارهای خارجی هستیم.به منظور کوتاه‌تر کردن زمان تحویل برای بازارهای خارجی، ما با چندین انبار ساحلی همکاری کرده‌ایم تا کالاها را در مخازن خود ذخیره کنیم تا تحویل فوری را برآورده کنیم.

 

حرفه ای بودن، اعتماد، برد-برد، تمرکز بر همکاری بلندمدت اصول ما هستند.ما امیدواریم که با واردکنندگان و توزیع کنندگان خارجی بیشتری روابط همکاری برقرار کنیم، یک شبکه زنجیره تامین جهانی ایجاد کنیم و به مشتریان بیشتری خدمت کنیم.

 

چین Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 0  چین Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd. نمایه شرکت 1

تاریخ

در طول سال‌ها، ما سخت کار کرده‌ایم تا نوسازی فروش پزشکی را ترویج و تحقق بخشیم و به طور فعال توانایی نوآوری مستقل کارمندان را پرورش داده و افزایش دهیم.بازسازی و ارتقاء همه جانبه سایت اصلی کسب و کار، امکانات و تجهیزات و مدیریت کامپیوتری مدرن.به امید ایجاد مشارکت های بلند مدت و کسب شهرت در بازار.

ما در حال افزایش مقیاس تجارت و مشتریان در سراسر جهان هستیم.ما با شهرت خوب خود اعتماد مشتریان خود را جلب کرده ایم.این به نوسازی کشور ما و ارتقای مبادلات اقتصادی و فنی با سایر نقاط جهان کمک می کند.ما همچنین مشتاقانه منتظر تقویت دوستی با سایر کشورها و ایجاد تأثیر مثبت هستیم.

ما به گرمی امیدواریم که شما و ما با هم، دست در دست هم آینده ای باشکوه را بسازیم.

سرویس

ما یک تیم فروش بسیار حرفه ای داریم که می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد و به سوالات بسیار حرفه ای شما پاسخ دهد، بنابراین می توانید قبل از خرید محصولات از ما احساس راحتی کنید.همانطور که برای همه ما شناخته شده است، خدمات پس از فروش برای همه صنایع مهم ترین است.شرکت ما تمام تلاش خود را برای ایجاد یک تیم خدمات پس از فروش بسیار حرفه ای و با کالیبر بالا انجام داده است که می تواند تمام مشکلات را به طور موثر در آینده حل کند.

تیم ما

ما تیم تکنسین حرفه ای در این زمینه داریم، از مشتریانی از سراسر جهان استقبال می کنیم که از وب سایت ما بازدید می کنند و در صورت نیاز به ما اطلاع می دهند، ما مشتاقانه منتظر ارائه خدمات خوبی به شما هستیم!

اطلاعات تماس