Wyślij wiadomość
aboutus

Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd.

Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd. Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd.
1 2
Rodzaj działalności: Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Eksporter
Rynek Główny: Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Ilość pracowników: 100~110
Coroczne wyprzedaże: 100million-150million
Rok założenia: 2020
pc Export: 60% - 70%
O nas
Wprowadzenie

Jiangsu Hengpeng jest profesjonalnym dostawcą niebezpiecznych chemikaliów i surowców chemicznych, nawiązaliśmy dobre stosunki współpracy z głównymi krajowymi producentami chemikaliów.Obecnie dostarczamy głównie specjalistyczne chemikalia, takie jak lodowaty kwas octowy i metaliczny sód.

 

Dysponujemy 30 pojazdami specjalnymi do przewozu niebezpiecznych chemikaliów, które są wyposażone w aktywne systemy monitoringu bezpieczeństwa, systemy pozycjonowania GPS i monitoringu wizyjnego, aby zapewnić bezpieczną dostawę towarów.

 

Posiadamy profesjonalny zespół sprzedaży i logistyki, pracowali w branży chemicznej przez kilka lat i mają bogate doświadczenie w zakresie wahań kosztów i cen, wielkość handlu chemikaliami wynosi 30 000 ton miesięcznie na rynku krajowym.Po kilku latach udanej działalności na rynku krajowym eksplorujemy rynki zagraniczne.W celu skrócenia czasu realizacji na rynki zagraniczne współpracowaliśmy z kilkoma magazynami przybrzeżnymi w celu przechowywania towaru w swoich cysternach w celu zaspokojenia pilnej dostawy.

 

Profesjonalizm, wiarygodność, wygrana-wygrana, nastawienie na długofalową współpracę to nasze zasady.Mamy nadzieję nawiązać współpracę z większą liczbą zagranicznych importerów i dystrybutorów, zbudować globalną sieć łańcucha dostaw i obsłużyć większą liczbę klientów.

 

Chiny Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd. profil firmy 0  Chiny Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd. profil firmy 1

Historia

Przez lata ciężko pracowaliśmy nad promocją i realizacją modernizacji sprzedaży medycznej oraz aktywnie pielęgnowaliśmy i zwiększaliśmy zdolność pracowników do samodzielnej innowacji.Kompleksowa renowacja i modernizacja oryginalnej siedziby firmy, obiektów i wyposażenia oraz nowoczesne zarządzanie komputerem.Mam nadzieję na nawiązanie długotrwałych partnerstw i zdobycie reputacji na rynku.

Zwiększamy skalę handlu i klientów na całym świecie.Dzięki dobrej reputacji zdobyliśmy zaufanie naszych klientów.Pomaga w modernizacji naszego kraju i promuje wymianę gospodarczą i techniczną z resztą świata.Z niecierpliwością czekamy również na zacieśnienie przyjaźni z innymi krajami i wywarcie pozytywnego wpływu.

Mamy gorącą nadzieję, że razem z nami, ramię w ramię, stworzymy wspaniałą przyszłość.

Usługa

Mamy bardzo profesjonalny zespół sprzedaży, który może zaoferować najlepszą obsługę i odpowiedzieć na bardzo profesjonalne pytania, dzięki czemu możesz czuć się bardzo komfortowo przed zakupem u nas produktów.Jak wszyscy wiemy, obsługa posprzedażna jest najważniejsza dla wszystkich branż.Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby zbudować bardzo profesjonalny i wysokiej klasy zespół obsługi posprzedażnej, który może skutecznie rozwiązywać wszystkie problemy w przyszłości.

Nasz zespół

Mamy profesjonalny zespół techników w tej dziedzinie, witamy klientów z całego świata, którzy odwiedzają naszą stronę internetową i informują nas, jeśli masz jakiekolwiek potrzeby, z niecierpliwością czekamy, aby zapewnić Ci dobre usługi!

Szczegóły kontaktu