Wyślij wiadomość
O nas
Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd.

Jiangsu Hengpeng jest profesjonalnym dostawcą niebezpiecznych chemikaliów i surowców chemicznych, nawiązaliśmy dobre stosunki współpracy z głównymi krajowymi producentami chemikaliów.Obecnie dostarczamy głównie specjalistyczne chemikalia, takie jak lodowaty kwas octowy i metaliczny sód.

 

Dysponujemy 30 pojazdami specjalnymi do przewozu niebezpiecznych chemikaliów, które są wyposażone w aktywne systemy monitoringu bezpieczeństwa, systemy pozycjonowania GPS i monitoringu wizyjnego, aby zapewnić bezpieczną dostawę towarów.

 

Posiadamy profesjonalny zespół sprzedaży i logistyki, pracowali w branży chemicznej przez kilka lat i mają bogate doświadczenie w zakresie wahań kosztów i cen, wielkość handlu chemikaliami wynosi 30 000 ton miesięcznie na rynku krajowym.Po kilku latach udanej działalności na rynku krajowym eksplorujemy rynki zagraniczne.W celu skrócenia czasu realizacji na rynki zagraniczne współpracowaliśmy z kilkoma magazynami przybrzeżnymi w celu przechowywania towaru w swoich cysternach w celu zaspokojenia pilnej dostawy.

 

Profesjonalizm, wiarygodność, wygrana-wygrana, nastawienie na długofalową współpracę to nasze zasady.Mamy nadzieję nawiązać współpracę z większą liczbą zagranicznych importerów i dystrybutorów, zbudować globalną sieć łańcucha dostaw i obsłużyć większą liczbę klientów.

 

  

Zostaw wiadomość
Więcej produktów
Klient kiedykolwiek powiedział

Chcę powiedzieć, że Twoje produkty są bardzo dobre. Dziękuję za wszystko twój propozycja, także dobry za sprzedaż świadczenie. -- Adela

Ufamy jakości Twoich produktów. To zawsze najlepsze. Utrzymywać ten chodzenie, i my wola ustalić pewien długi-warunek handlowy stosunki rezygnować ty. -- Charlie Bingham