پیام فرستادن
دربارهی ما
Jiangsu Hengpeng Enviromental Protection Technology Co., Ltd.

Jiangsu Hengpeng یک تامین کننده حرفه ای مواد شیمیایی خطرناک و مواد خام شیمیایی است، ما رابطه همکاری خوبی با تولید کنندگان عمده مواد شیمیایی داخلی برقرار کرده ایم.در حال حاضر، ما عمدتاً مواد شیمیایی تخصصی مانند اسید استیک یخبندان و فلز سدیم را عرضه می کنیم.

 

ما 30 وسیله نقلیه ویژه برای مواد شیمیایی خطرناک داریم که مجهز به سیستم های نظارت ایمنی فعال، موقعیت یابی GPS و سیستم های نظارت تصویری برای اطمینان از تحویل ایمن کالا هستند.

 

ما تیم فروش و لجستیک حرفه ای داریم، آنها چندین سال در پرونده شیمیایی کار کردند و با تجربه غنی برای نوسانات هزینه و قیمت هستند، حجم تجارت مواد شیمیایی 30000 تن در ماه در بازار داخلی است.ما پس از چندین سال فعالیت موفق در بازار داخلی در حال بررسی بازارهای خارجی هستیم.به منظور کوتاه‌تر کردن زمان تحویل برای بازارهای خارجی، ما با چندین انبار ساحلی همکاری کرده‌ایم تا کالاها را در مخازن خود ذخیره کنیم تا تحویل فوری را برآورده کنیم.

 

حرفه ای بودن، اعتماد، برد-برد، تمرکز بر همکاری بلندمدت اصول ما هستند.ما امیدواریم که با واردکنندگان و توزیع کنندگان خارجی بیشتری روابط همکاری برقرار کنیم، یک شبکه زنجیره تامین جهانی ایجاد کنیم و به مشتریان بیشتری خدمت کنیم.

 

  

پیام بگذارید
محصولات بیشتر
مشتری همیشه گفت

من می خواهم بگویم که محصولات خود را بسیار خوب است. برای شما پیشنهاد نیز خوب خدمات پس از فروش با تشکر از شما. -- Adela

ما اعتماد به کیفیت محصولات خود را. آن همیشه بهترین. نگه داشتن این رفتن و ما ایجاد یک رابطه تجاری بلند مدت با شما. -- Charlie Bingham